دریافت<تحقیق در مورد جامعه مدني و مشاركت نوجوان >

تحقیق در مورد جامعه مدنی و مشارکت نوجوان ,جامعه مدنی و مشارکت نوجوان ,دانلود تحقیق در مورد جامعه مدنی و مشارکت نوجوان ,جامعه,مدنی,و,مشارکت,نو تحقیق در مورد جامعه مدني و مشاركت نوجوان این فایل درباره ی تحقیق در مورد جامعه مدني و مشاركت نوجوان . می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 185 صفحه

قسمتی از متن .doc :

«الهي قبلة عارفان خورشيد روي توست و مسجد اقصي دلها حريم كوي توست ، نظري به سوي ما فرما كه نظر ما به سوي توست . »

1- مقدمه

كشور ما ايران يكي از بالا ترين ميزانهاي رشد جمعيت در دنيا را داراست وبا داشتن پنجاه در صد جمعيت زير هفده سال از جوانترين كشورهاي دنيا محسوب مي‌شود . پرداختن به مسائل نوجوانان و جوانان و بررسي مسائل ومشكلات آنها از حياتي ترين وظايف افراد در جامعه به شمار ميرود . تأمين نيازمنديهاي مختلف اين قشر عظيم كار ساده اي نيست و قدر مسلم در آينده اي نه چندان دور كشور ما با مشكلاتي كه زائيده رشد بالاي جمعيت است روبرو خواهد بود .

جامعه مدني از دير باز مورد توجه محافل مختلف بوده است وعمل آن از ديدگاهاي مختلف توسط محققين علوم انساني و فلاسفه مورد برسي قرار گرفته است وبا توجه به تغيرات جوامع لزوم ادامه واستمرار اين تحقيقات همچنان باقي است . در اين تحقيق نيز سعي شده مشاركت نوجوانان را در جامعه مدني مورد برسي قرار داده تا انشا الله بتوان نوجوانان را به شركت در جامعه مدني تشويق كرد و باعث پيشرفت و توسعه همه جانبه جامعه شد .

2-1 بيان مسئله

آيا نوجوان وجوانان در جامعه مدني مشاركت دارند ؟

آيا مشاركت نوجوانان در جامعه مدني رو به افزايش است يا كاهش ؟

آيا با افزايش مشاركت نوجوانان در جامعه مدني احتمال پيشرفت و توسعه كشور است يا خير ؟

مشاركت نوجوانان در فعاليتهاي عمراني و فرهنگي مورد برسي قرار گرفته است؟